Kontakt Do pobrania
Hand Touching Digital Bellow Header
Tematy przyszłości
New Mobility, komponenty skomunikowane cyfrowo oraz komponenty do produkcji półprzewodników.
Kontakt

Wybiegamy w przyszłość

Żyjemy w czasach dużych przemian. Konieczne jest znalezienie nowych rozwiązań, a informatyzacja przenika do wszystkich dziedzin naszego życia. W Witzenmann zmiany postrzegamy jako szansę. Poznaj nasze pomysły związane z elektromobilnością, nasze skomunikowane cyfrowo komponenty do budowy instalacji oraz komponenty do produkcji półprzewodników.

Mobility_749x569
New Mobility

Branża motoryzacyjna stoi w obliczu dogłębnych przemian: alternatywne koncepcje napędowe w kolejnych dekadach przyczynią się do rozszerzenia obecnego asortymentu.
Firma Witzenmann dzięki obejmującym wiele specjalizacji kompetencjom inżynierskim oraz innowacyjnym koncepcjom kierowniczym jest przygotowana do tworzenia nowych rozwiązań w obszarze transportu mediów i absorpcji przemieszczeń.

Dowiedz się więcej
Networked components Teaserlist
SMART.WI.

Stałe monitorowanie stanu eksploatacyjnego istotnych elementów funkcyjnych w przyszłości będzie jedną z kluczowych kompetencji dla zapewnienia ekonomicznej pracy urządzeń. Zapobieganie nieoczekiwanym awariom zwiększa bezpieczeństwo instalacji i znacząco zmniejsza koszty eksploatacji.

Dowiedz się więcej
Quality Check Bellow Cleanroom Image Text
Komponenty do wytwarzania półprzewodników

Wytwarzanie produktów elektronicznych w oparciu o materiały półprzewodnikowe stanowi dzisiaj jedną z najważniejszych gałęzi przemysłu w skali świata. Produkcja nowoczesnych mikroprocesorów i układów pamięci nie byłaby możliwa bez naszych części.

Dowiedz się więcej

Pytania

Nic nie zastąpi kontaktu bezpośredniego. Chętnie poświęcimy czas na rozmowę i indywidualne udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania.