Kontakt Do pobrania
Hand Touching Digital Bellow Header
SMART.WI. – KORZYSTANIE Z WIEDZY NA TEMAT PRODUKTU
Kompleksowe informacje na temat stanu poszczególnych komponentów instalacji są kluczowe dla wydajnej pracy instalacji w technologii procesowej i energetycznej.
Kontakt

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA DO CYFROWEGO ZARZĄDZANIA ZASOBAMI W INSTALACJACH RUROWYCH

Monitorowanie ważnych komponentów strukturalnych, np. kompensatorów, pozwala zapobiegać nieoczekiwanym awariom. Cyfrowe zarządzanie zasobami w całych instalacjach rurowych zwiększa niezawodność instalacji i długofalowo zmniejsza koszty eksploatacyjne.

ZWIĘKSZONE KORZYŚCI DZIĘKI POŁĄCZENIU KOMPONENTÓW W SIECI

SMART.WI.Portal

SMART.WI.Portal

W odniesieniu do wyrobów technicznych specjalne parametry projektowe, rysunki elementów konstrukcyjnych, jak również dokumentacja kontrolna i dane kontaktowe osób odpowiedzialnych stanowią ważne informacje nawet po upływie kilku dekad. Ich szybkie i wygodne pozyskanie w praktyce często okazuje się dużym wyzwaniem.
Już sama szczegółowa i na bieżąco aktualizowana dokumentacja cyfrowa w wielu przypadkach jest czynnikiem mającym bezpośredni wpływ na redukcję kosztów roboczych.

SMART.WI.Services

SMART.WI.Services

Zgodne z wymogami rejestrowanie danych eksploatacyjnych oraz inteligentna analiza obciążenia komponentów umożliwiają naszym klientom korzystanie z szeregu zaawansowanych usług. Należą do nich między innymi:

  • Monitorowanie stanu
  • Dokładne projektowanie komponentów zamiennych
  • Weryfikacja zastosowania w przypadku zmiany sposobu pracy instalacji
  • Rejestr zdarzeń w historii komponentów
  • Spersonalizowane komunikaty
SMART.WI.Kit

SMART.WI.Kit

SMART.WI.Kit można szybko i łatwo instalować na kompensatorach rurowych, niezależnie od ich producenta. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z zalet SMART.WI. także w przypadku już zamontowanych komponentów

  • Plug and Play
  • Zastosowanie niezależnie od producenta
  • Rejestracja i analiza rzeczywistych danych eksploatacyjnych

Pytania

Nic nie zastąpi kontaktu bezpośredniego. Chętnie poświęcimy czas na rozmowę i indywidualne udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania.

Mr. Daniel Rothfuss
Manager Technology and Innovation

E-Mail:

Tel.: +49 7231-581-6589