Kontakt Do pobrania
H2 Header
ZASTOSOWANIA ZWIĄZANE Z WODOREM
Od wytwarzania energii, poprzez produkcję, magazynowanie i dystrybucję, aż po wykorzystanie w transporcie i przemyśle – jesteśmy zawsze obok jako partner w dziedzinie rozwoju.
Kontakt

WODÓR

Obecnie ekologiczny wodór odgrywa istotną rolę na drodze do neutralności klimatycznej oraz uznawany jest za kluczowy element transformacji polityki energetycznej. Nasze komponenty i systemy przewodów wspierają klientów w każdej sytuacji wymagającej bezpiecznego transportu wodoru z punktu A do punktu B.

Właściwości naszych produktów – nieprzenikalność, wytrzymałość zmęczeniowa oraz odporność na kruchość wodorową – sprawiają, że są one gotowe na H2.

ZAPEWNIAMY WSPARCIE W CAŁYM ŁAŃCUCHU WODOROWYM

hydrogen technology for future transportation

Allianz Wasserstoffmotor e. V. Image Text

Since August 2022, we are a member of the Allianz Wasserstoffmotor e. V. which combines research and industry. The aim is to use hydrogen technology for future transportation. Automotive companies, suppliers, engineers and research institutes have the opportunity to communicate within the alliance.

More about the alliance

Kolejne kroki

Pytania

Nic nie zastąpi kontaktu bezpośredniego. Chętnie poświęcimy czas na rozmowę i indywidualne udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania.