Kontakt Do pobrania
Loesungen Header
Rozwiązania
Witzenmann dysponuje największym asortymentem metalowych elementów elastycznych, służących do transportu mediów lub odsprzęgania drgań.
Kontakt

Doświadczenie stanowi naszą bazę w skutecznym zarządzaniu elastycznością.

Teaser_Loesungen_Automotive_749x569
Technika pojazdowa

Wszyscy renomowani producenci pojazdów i systemów to aktualni klienci firmy Witzenmann. Reprezentują oni branżę pojazdów i systemów z segmentu samochodów osobowych oraz pojazdów drogowych i terenowych (auta ciężarowe, autobusy, maszyny budowlane i rolnicze).
Dla wszystkich tak różniących się od siebie branż Witzenmann oferuje rozwiązania, które mają wyraźny wpływ na trwałość, kwestie ekonomiczne i komfort pojazdu.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach dla inżynierii motoryzacyjnej
Industry Image Text
Przemysł

Od projektowania zaawansowanych części konstrukcyjnych, jak te wykorzystywane w technologii Catofin, po produkcję kompensatorów seryjnych i standardowych przewodów metalowych do prac konserwacyjnych: Witzenmann jest pożądanym partnerem przedsiębiorstw działających w obszarze budowy urządzeń, rurociągów, aparatów i maszyn, a także wytwarzania energii i w wielu innych gałęziach specjalistycznych.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach dla przemysłu
TGA Image Text
Techniczna armatura budowlana

Jakość wykonania od piwnicy po dach: od elementów mieszkowych do łączenia kolektorów solarnych po poprowadzone w ziemi przyłącza gazowe – wszystkie oferowane przez nas produkty gwarantują sprawność instalacji.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach w zakresie technicznego wyposażenia budynków
Aerospace Image Text
Lotnictwo

W lotnictwie i kosmonautyce skrajna obciążalność oraz maksymalna niezawodność to absolutna konieczność. Przykładem tego są nasze elementy elastyczne w Airbusie A320 i A330, śmigłowcu EC 135, silnikach Rolls-Royce lub też stosowane w kosmonautyce.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach dla przemysłu lotniczego

Pytania

Nic nie zastąpi kontaktu bezpośredniego. Chętnie poświęcimy czas na rozmowę i indywidualne udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania.
Prosimy o przesłanie zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.