Kontakt Do pobrania
Header_Landingpage_New Mobility
Rozwiązania w zakresie New Mobility
Rynki i zastosowania zmieniają się – bierzemy aktywny udział w tej transformacji.
Kontakt

Zastosowania w napędach alternatywnych

Nowe koncepcje mobilności wyznaczają kierunek rozwoju przemysłu motoryzacyjnego. Dla firmy Witzenmann nowa mobilność to coś więcej niż tylko alternatywne układy napędowe.

Jako kompetentny partner rozwojowy dla branży motoryzacyjnej i pojazdów użytkowych, aktywnie kształtujemy transformację w kierunku zrównoważonych rozwiązań. Nasza wieloletnia współpraca z niemal wszystkimi producentami OEM oraz Tier 1 mówi sama za siebie.

Image_Fullwidth_Textbox_EV_SUV_3_D_Modell_1200x675

Partner rozwojowy w dziedzinie przyszłej mobilności

Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy indywidualne rozwiązania do zastosowań w pojazdach hybrydowych i elektrycznych.

Nasze rozwiązania do zastosowań

Twoja korzyść dzięki naszym kompetencjom

Skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom korzyści, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i specjalistyczną wiedzę. Skorzystaj z kompleksowych usług od jednego dostawcy Wspólnie usiądziemy nad znalezieniem odpowiedniego rozwiązania.

Zawsze do usług

Wspieramy klientów na całym świecie od początkowego pomysłu do gotowego zastosowania. Projektowanie, kalkulowanie i opracowywanie projektów to nasze mocne strony.

Entwicklungspartner-749x569

Myślimy w kategorii rozwiązań

Ponad 200 wysoko wykwalifikowanych inżynierów na całym świecie pracuje nad optymalnym zastosowaniem do Twojego problemu. Dostosowujemy się w ten sposób do potrzeb klientów i wymagań rynku.

KundenspezifischesDesign-749x569

Najwyższa czystość i funkcjonalność

Nasze doświadczenie w produkcji półprzewodników wykorzystujemy w rozwiązaniach mobilnych. Już teraz spełniamy wysokie wymagania względem akumulatorów ciśnieniowych i przewodów chłodzących w wielkich seriach. Przeprowadzamy analizy laboratoryjne zgodnie z VDA 19/ISO 16232, VDI 2083-23 i aktywnie uczestniczymy w opracowywaniu norm.

Technical Cleanliness Vertical Tabs TextImage

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wspólnie opracujemy odpowiedni plan walidacji i zapewniamy, że Twoje wymagania zostaną spełnione. Pomagają nam w tym własne stanowiska testowe i znajomość technik laboratoryjnych. Z chęcią opracowujemy również stanowiska testowe.

Qualität-749x569

Od małych do dużych serii

Nasze procesy i zdolności produkcyjne umożliwiają opracowywanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta – od małych do dużych serii. Witzenmann dostarcza również seryjne produkty do nowych koncepcji mobilności.

Production Line Contentslider

Odpowiedni dobór materiałów

Radzenie sobie z wysokimi temperaturami, ciśnieniami i korozją, a także zastosowania wodorowe to nasza codzienność. Osiągamy najwyższą jakość dzięki stosowaniu odpowiednich materiałów oraz innowacyjnych procesów produkcyjnych.

Werkstoff-749x569
> 40 mln
części seryjnych dla branży samochodowej w ciągu roku
5 mln
dostarczonych części seryjnych do nowej mobilności
Ponad 200
wysoko wykwalifikowanych inżynierów na całym świecie

Dalsze kroki

Dodatkowe pytania

Nie ma nic lepszego niż bezpośredni kontakt. Chętnie poświęcimy czas na osobistą rozmowę.

Witzenmann na targach

Odwiedź nas na naszym stoisku targowym!